با سلام و احترام

متقاضیان محترم دیجی مدرسه

جهت آشنایی با نحوه برگزاری کلاسهای آنلاین در دیجی مدرسه با استفاده از لینکی كه در انتهاي اين صفحه درج خواهد شد می توانید در ساعات اعلام شده به عنوان مهمان وارد کلاس که در محیط ادوبی کانکت برگزار می گردد شوید.

شرکت در کلاس هم با موبایل و هم با لپ تاپ و کامپیوتر شخصی امکانپذیر خواهد بود . از طرفی می توانید تحت وب و فقط با استفاده از مرورگر خود از کلاس استفاده کنید یا در صورت تمایل از اپلیکیشن برای تلفن همراه و یا نرم افزار ادوبی کانکت تحت ویندوز برای کامپیوتر بهره ببرید که لینک دانلود آن در انتهای همین صفحه قابل مشاهده می باشد.

در صورتیکه از مرورگر برای ورود به کلاس استفاده نمودید چه در تلفن همراه یا کامپیوتر دسترسی میکروفون و وب کم را آزاد سازید.

برای استفاده بهینه و مطلوب از کلاس حتما از اینترنت پایدار با سرعت مناسب بهره ببرید ، سرعت اینترنت برای دیتای موبایل حداقل 4G و برای ADSL ، سرعت حداقل 8 Mbs  مورد نیاز است.

برای شرکت در کلاس بر روی لینک دریافت شده کلیک کنید و یا آن را در مرورگر خود باز کنید ، پیشنهاد می شود به دلیل سازگاری بیشتر از مرورگر گوگل کروم استفاده نمایید.

پس از مشاهده صفحه زیر ، سربرگ ورود به صورت مهمان را انتخاب نمایید سپس نام خود را تایپ کرده و ورود به کلاس را کلیک کنید.

 

سپس در صفحه بعدی نحوه ورود با مرورگر یا اپایکیشن را انتخاب نمایید.

در نظر داشته باشید در صورت انتخاب ورود از طریق اپلیکیشن باید برنامه مورد نظر را از انتهای این صفحه دریافت و نصب کرده باشید.

 

دانش آموزانی که به عنوان مهمان وارد کلاس می شوند نسبت به اینکه نحوه ورود را مرورگر یا اپلیکیشن انتخاب کرده باشند با یکی از دو صفحه زیر را مشاهده می کنند.

 

کلاس با استفاده از مرورگر

کلاس با استفاده از اپلیکیشن

 

در ویدیو های زیر نمونه هایی از برگزاری کلاسهای آنلاین و همچنین توضیحاتی در مورد سامانه یادگیری اندیشمند را می توانید مشاهده نمایید. توضیحات سامانه و نحوه ورود به کلاس که در ویدیو های زیر مشاهده می نمایید صرفا برای ثبت نام شدگان در دیجی مدرسه می باشد و نه دوستانی که به عنوان مهمان وارد کلاس شده اند. توضیحات ورود به عنوان مهمان در ابتدا درج شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

دانلود نرم افزار Adobe Connect برای شرکت در کلاسهای آنلاین

در این بخش برنامه ی Adobe Connect نسخه ی سمت کاربر را برای اتصال به کلاسهای مجازی  معرفی کرده ایم .

لازم به ذکر هست کاربران سطح Participants (دانش آموزان)  الزامی به نصب برنامه ندارند و می توانند با مرورگر وارد کلاس شوند. اما مدرسین می بایست نرم افزار را نصب کنند.

دانلود نرم افزار ادوب کانکت برای ویندوز

دانلود نرم افزار ورود به کلاس مجازی با تبلت و موبایل اندروید ( لینک به کافه بازار)

دانلود نرم افزار ورود به کلاس مجازی با تبلت و موبایل اندروید ( لینک به google play)

دانلود نرم افزار ورود به کلاس مجازی برای IOS (لینک iTunes )

 

چطور در کلاس های مجازی مشکل فارسی نویسی را برطرف کنیم ؟

همانطور که مستحضر هستید حروف فارسی در ادوب کانکت در بخش chat با اشکالاتی همراه است .در این نوشتار قصد داریم راهکاری ارائه دهیم که توسط آن کاربران قادر خواهند بود از حروف فارسی در بخش چت Chat استفاده کنند برای حل این مشکل نیاز هست نرم افزار زیر را نصب نمایید .

کیبورد فارسی

پس از نصب نرم افزار با انتخاب کیبورد و حروف فارسی جدید به عنوان حروف تایپی ویندوز مشکلی از بابت بهم ریختگی حروف نخواهید داشت.

برای تغییر حروف کیبورد میتوانید از کلید های ترکیبی shift+alt استفاده نمایید.

 

در حال حاضر كلاس آزمايشي براي ديجي مدرسه وجود ندارد

 

در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر با دفتر مرکزی به شماره 02188976077 تماس حاصل فرمایید.