کلاس­های تیزهوشان – دوره ابتدایی

کلاس­های تیزهوشان دوره ابتدایی از پایه دوم آغاز می­شود و در هر پایه شامل کلاس­های زیر است:

  • پایه دوم و سوم شامل درس­ها «ریاضی و حل تمرین»، «مفاهیم و کارگاه علوم» می­باشد.
  • پایه چهارم شامل درس­های «ریاضی و حل تمرین»، «مفاهیم و کارگاه علوم» و «هوش و خلاقیت و مهارت­های تحصیلی» می­باشد.
  • پایه پنجم و ششم شامل درس­های «ریاضی و حل تمرین»، « مفاهیم و کارگاه علوم»، «هوش و خلاقیت»، «مهارت­های تحصیلی» می­باشد.

کلاس­های تیزهوشان – دوره متوسطه

در این دوره کلاس­های هر پایه شامل درس­ها زیر است:

  • پایه هفتم و هشتم شامل درس­های «ریاضی و حل تمرین»، «کارگاه و مفاهیم علوم»، «هوش و مهارت تحصیلی» این کلاس­ها یک روز در هفته برگزار می­شود.
  • پایه نهم شامل درس­های «ریاضی و حل تمرین»، «آموزش مفاهیم فیزیک»، «آموزش مفاهیم شیمی»، «آموزش مفاهیم زیست­شناسی»، «هوش و خلاقیت و مهارت تحصیلی» می­باشد. این کلاس­ها دو روز در هفته برگزار می­­شود.

کلاس مفاهیم و کارگاه علوم

آموزش شاد علوم و ایجاد فضای قابل لمس و مشاهده، توسط مدرسین به دانش­آموزان کمک می­کند تا روش­های شناخت دنیای اطراف خود را بهبود ببخشند. برای این منظور آن­ها باید مفاهیمی را کسب کنند که به آن­ها کمک می­کند تا تجارب خود را با یکدیگر مرتبط سازند. آن­ها باید روش­های کسب اطلاعات، سازماندهی، کاربرد و آزمایش کردن را بیاموزند. این فعالیت­ها توانایی آنها را در درک دنیای اطراف تقویت نموده و آنان را برای تصمیم­گیری هوشمندانه و دید نقادانه به مسائل زندگی و ایجاد حس کنجکاوی و پرسشگری آماده می­نماید.

کلاس مفاهیم و حل تمرین ریاضی

این کلاس دانش­آموزان را با مطالب تازه ریاضی آشنا نموده و تسلط آنها را در حل تمرین، سرعت عمل و استفاده از هوش و خلاقیت بالا می­برد، بطوری که می­توانند رابطه بین اعداد را شناخته و اهمیت و ارزش ریاضی را درک کنند و با حل تمرین­های متنوع و سخت، پی به قدرت و توانایی خود برده و با تقویت مهارت حل تمرین، لذت بردن از درس شیرین ریاضی را تجربه نمایند.

برای اطلاع کامل از برنامه های در حال اجرا با شماره 88976077 تماس حاصل فرمایید .